PÉČE PO PORODU

aby vám spolu bylo dobře

Tak pečlivě se připravujete na příchod miminka, až můžete úplně zapomenout na to, že porodem vše teprve začíná. Často po porodu zůstáváme na vše samy.

Tak citlivé období jako je šestinedělí nás může zaskočit. Naše tělo i duše se potřebuje dát dohromady a zároveň na nás závisí život mrňavého, krásného miminka.

Ve chvílích, kdy se dostaví pochyby či únava, je důležité, abyste cítila dostatek podpory. Můžu vám naslouchat a pomoci.

Můžete se mnou sdílet zážitky z porodu i obavy, které se s péčí o miminko mohou objevit. Pomůžu vám, abyste našla svou cestu výchovy a posílila sebedůvěru, že to děláte správně. 


ČEMU SE MŮŽEME VĚNOVAT?


Prakticky Vám předvedu:

  • JAK PEČOVAT O MIMINKO - naučím Vás, jakými způsoby uvázat miminko do šátku, jemnou masáž pro miminka a poskytnu informace, jak podpořit kojení.
  • JAK PEČOVAT O SEBE - důležité je nezapomínat na sebe a proto Vás naučím, jak po porodu podpořit své tělo, aby se rychleji hojilo. Využijeme podvazování bříška, jemnou poporodní masáž nebo cviky podporující rekonvalescenci pánevního dna a břišní svaly.

PROHLÉDNĚTE SI VOLNÉ TERMÍNY